INSTALACJA LPG - Warsztat Samochodowy Sławomir Smiejan

Przejdź do treści

Menu główne:

INSTALACJA LPG

USŁUGI

Montaż i obsługa instalacji LPG


Instalacje LPG w miarę ich rozwoju technicznego oraz możliwych zastosowań zostały podzielone na generacje. Po naszych drogach jeżdżą pojazdy (oraz inne maszyny) o silnikach zasilanych instalacjami generacji IV i wyższych (choć bardzo nielicznie występują instalacje generacji niższych).
Generacja IV instalacji zasilania LPG jest stosowana do powszechnie występujących pojazdów o silnikach z SEKWENCYJNYM WTRYSKIEM benzyny do kolektora ssącego (silniki upowszechnione w latach '90 i nadal powszechnie stosowane przez producentów samochodów).
Generacja V instalacji zasilania LPG jest rozwiązaniem przejściowym pomiędzy generacją IV (niezwykle powszechną i doskonale funkcjonującą), a generacją VI, która została opracowana do silników o bezpośrednim wtrysku paliwa do cylindrów (silniki typu np. FSI).Generacja VI instalacji zasilania LPG została opracowana jako rozwiązanie dla silników o BEZPOŚREDNIM WTRYSKU benzyny do cylindrów silnika. Jest to obecnie jedyny w pełni skuteczny system dla takich silników.
KLIENT wraz z naszymi ekspertami ustala najefektywniejszy dla zaspokojenia jego potrzeb zestaw elementów i części zarówno przy naprawach serwisowych jak i przy montażu samochodowych instalacji LPG. Naszą nadrzędną wartością jest satysfakcja Klienta , która jest naszą dewizą.
Zapraszamy na wizytę związaną z montażem instalacji zasilania LPG, do dokonania przeglądu lub/i naprawy w zakresie elektroniki, a także mechaniki i klimatyzacji samochodu.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego